lastikyorum.com logo

Haberler

Auto Express 2021 Dört Mevsim Lastik Testini Hankook Kinergy 4S 2  kazandı

Birleşik Krallık merkezli otomobil dergisi Auto Express tarafından yapılan 2021 yılı dört mevsim lastik testini Hankook Kinergy 4S2 kazandı. Kinergy 4S 2 kayma testlerinde %100 başarı göstermesi testin galibi olmasında önemli rol oynadı.

Güncellenen AB lastik etiketi ile gelen yenilikler

2021 yılı Mayıs ayında uygulanmaya başlanan yeni AB lastik etiketi ile gelen yenilikleri yazımızda bulabilirsiniz.

Karlı yollarda güvenli sürüş için ipuçları

Soğuk kış mevsiminin ve kar yağışının etkili olduğu bu günlerde karlı yollarda güvenli sürüş ipuçlarını sizler için derledik. İster ilk kez karda araba kullanıyor olun, ister deneyimli bir sürücü, karda araç sürüşü için yararlı ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Audi RS Q8, orijinal ekipman olarak Hankook lastiklerini tercih etti

Hankook, yeni Audi RS Q8’i fabrika çıkışında premium lastikleri ile donatıyor. Audi Q8 ve Audi SQ8 modellerinde olduğu gibi, 600 beygir gücündeki Audi Sport aracı da üretim hattından 22 inçlik ultra yüksek performanslı Hankook Ventus S1 evo 3 SUV lastikleri ya da opsiyonel olarak 22-23 inçlik i*cept evo 2 SUV kış lastikleri ile piyasaya sürülecek.

Lastiklerin yük endeksleri ve anlamları

Lastikler üzerinde bulunan yük indeksi lastiğin güvenli olarak taşıyabileceği maksimum ağırlığı ifade etmektedir. Lastiklerin yük kodlarını ve anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Güvenli lastik kullanımı için ipuçları

Bu yazımızda lastiklerinizi korumak ve sürüş güvenliğinizi optimize etmek için kullanabileceğiniz yararlı ipuçlarımızı bulacaksınız.

Hankook'un arazi ve yolda kullanıma yönelik 4x4 çok yönlü yeni lastikleri: 3PMSF özellikli Dynapro AT2

Hankook, 2020 arazi tipi ürün gamını her arazide kullanıma yönelik 4x4 araç lastikleriyle tamamladı. Yeni Dynapro AT2, hem kaplanmış hem de çıplak yollarda arazi araçlarında yüksek yol tutuş ve güvenlik isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Hankook yeni nesil Laufenn otomobil lastiklerini sunuyor

Lastik üreticisi Hankook, ikinci markası olan Laufenn ile tüketicilere çeşitli yaşam tarzlarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş ve her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir modern otomobil ve SUV lastikleri serisini sunuyor.

Lastiklerin hız kodları ve anlamları

Lastikler üzerinde bulunan hız kodları lastiğin güvenli olarak çıkacağı maksimum hız limitini ifade etmektedir. Lastiklerin hız kodlarını ve anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yeni Audi SQ8 TDI Modelinin Orijinal Ekipman Lastiği Hankook Oldu

Audi Q8 serisinin orijinal ekipmanı olarak başarılı bir performans ortaya koyan Hankook, üreticinin bir diğer sportif modeli olan Audi SQ8 TDI’ı da fabrika çıkışı orijinal ekipman lastikleriyle donatıyor.

Çok Yorum Alanlar

Yaz Lastikleri

Kış Lastikleri

Dört Mevsim Lastikler

Videolar

aksesuarium.com

Testler

Haberler

Türkçe lastik yorumları, test ve haberlerini bulabileceğiniz özgün internet sitesi.

Mobil Uygulamamızı İndirin
google play

© 2018-2021 Copyright lastikyorum.com