lastikyorum.com logo

Haberler

Karlı yollarda güvenli sürüş için ipuçları

Soğuk kış mevsiminin ve kar yağışının etkili olduğu bu günlerde karlı yollarda güvenli sürüş ipuçlarını sizler için derledik. İster ilk kez karda araba kullanıyor olun, ister deneyimli bir sürücü, karda araç sürüşü için yararlı ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Audi RS Q8, orijinal ekipman olarak Hankook lastiklerini tercih etti

Hankook, yeni Audi RS Q8’i fabrika çıkışında premium lastikleri ile donatıyor. Audi Q8 ve Audi SQ8 modellerinde olduğu gibi, 600 beygir gücündeki Audi Sport aracı da üretim hattından 22 inçlik ultra yüksek performanslı Hankook Ventus S1 evo 3 SUV lastikleri ya da opsiyonel olarak 22-23 inçlik i*cept evo 2 SUV kış lastikleri ile piyasaya sürülecek.

Lastiklerin yük endeksleri ve anlamları

Lastikler üzerinde bulunan yük indeksi lastiğin güvenli olarak taşıyabileceği maksimum ağırlığı ifade etmektedir. Lastiklerin yük kodlarını ve anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Güvenli lastik kullanımı için ipuçları

Bu yazımızda lastiklerinizi korumak ve sürüş güvenliğinizi optimize etmek için kullanabileceğiniz yararlı ipuçlarımızı bulacaksınız.

Hankook'un arazi ve yolda kullanıma yönelik 4x4 çok yönlü yeni lastikleri: 3PMSF özellikli Dynapro AT2

Hankook, 2020 arazi tipi ürün gamını her arazide kullanıma yönelik 4x4 araç lastikleriyle tamamladı. Yeni Dynapro AT2, hem kaplanmış hem de çıplak yollarda arazi araçlarında yüksek yol tutuş ve güvenlik isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Hankook yeni nesil Laufenn otomobil lastiklerini sunuyor

Lastik üreticisi Hankook, ikinci markası olan Laufenn ile tüketicilere çeşitli yaşam tarzlarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş ve her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir modern otomobil ve SUV lastikleri serisini sunuyor.

Lastiklerin hız kodları ve anlamları

Lastikler üzerinde bulunan hız kodları lastiğin güvenli olarak çıkacağı maksimum hız limitini ifade etmektedir. Lastiklerin hız kodlarını ve anlamlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yeni Audi SQ8 TDI Modelinin Orijinal Ekipman Lastiği Hankook Oldu

Audi Q8 serisinin orijinal ekipmanı olarak başarılı bir performans ortaya koyan Hankook, üreticinin bir diğer sportif modeli olan Audi SQ8 TDI’ı da fabrika çıkışı orijinal ekipman lastikleriyle donatıyor.

Dört mevsim lastikler kış lastiklerinin yerini tutar mı?

Kış yaklaşırken ve yol koşulları kötüleştikçe, bazı sürücüler dört mevsim lastiklerin buzla, suyla ve karla başa çıkabileceğine inanıyor. Dört mevsim lastiklerin özelliklerine gelin birlikte bakalım.

Runflat lastik nedir?

Runflat lastik nedir? Funlat lastik kullanımının avantajları ve dezavantajlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Türkçe lastik yorumları, test ve haberlerini bulabileceğiniz özgün internet sitesi.

Mobil Uygulamamızı İndirin
google play

© 2018-2021 Copyright lastikyorum.com