lastikyorum.com logo

Videolar

TÜV SÜD kış lastiği video testi

Bridgestone'un talebi üzerine Ekim-Kasım 2018'de kuru ve ıslak testler TÜV SÜD tarafından ATP Papenburg (Almanya) tesislerinde yapılmıştır, gürültü, konfor ve laboratuvar testleri için TÜV SÜD Ürün Servisi (Almanya) tesisleri kullanılmış ve kar ve buz testleri ARCTIC FALLS'ta (İsveç) gerçekleşmiştir.

Patlak lastik 10 adımda nasıl değiştirilir?

Daha önce lastik değiştirmediyseniz patlayan lastiğinizi değiştirmek sizin için büyük bir problem haline gelebilir. Lastik değişimini bu videoyu izleyerek ve yazımızdaki açıklamaları uyarak sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Lastik nasıl üretilir?

Lastik nasıl üretilir? Lastik üretimi birçok aşamadan oluşan karmaşık bir süreçtir. Lastik üretim aşamalarını bu videoda görebilirsiniz.

Michelin'den patlamaya dayanıklı havasız lastikler

Michelin tarafından üretilen bu yeni havasız lastikler, şişirilmiyor ve çivi gibi delici cisimlerden etkilenmiyor. Uptis teknolojisi araç ağırlığının taşımasını mimari ve kompozit malzemeler ile sağlıyor.

Lastik tamir kiti nasıl kullanılır?

Günümüzde yeni nesil araçların bir çoğunda stepne yerine lastik tamir kiti bulunmaktadır. Lastik tamir kitinin nasıl kullanılacağını bu video ile açıklıyoruz.

Kış lastiği-yaz lastiği karşılaştırması

Zorlu kış koşullarında yaz lastiği ve kış lastiği kullanmak arasında ne gibi farklar var? Sorularınızın cevabını bu videoda bulacaksınız.

Çok Yorum Alanlar

Yaz Lastikleri

Kış Lastikleri

Dört Mevsim Lastikler

Videolar

aksesuarium.com

Testler

Haberler

Türkçe lastik yorumları, test ve haberlerini bulabileceğiniz özgün internet sitesi.

Mobil Uygulamamızı İndirin
google play

© 2018-2021 Copyright lastikyorum.com