lastikyorum.com logo

Hankook yeni nesil Laufenn otomobil lastiklerini sunuyor

Hankook yeni nesil Laufenn otomobil lastiklerini sunuyor

Lastik üreticisi Hankook, ikinci markası olan Laufenn ile tüketicilere çeşitli yaşam tarzlarının ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş ve her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir modern otomobil ve SUV lastikleri serisi sunmaktadır. Hankook, Laufenn lastik serisini geliştirmeye devam etmekte ve daha üstün performans sunan modelleri tüketicilere sunmaya hazırlanmaktadır. Bahar döneminden itibaren performans segmentinde Laufenn S FIT EQ+, turing segmentinde de Laufenn G FIT EQ+ mevcut modellerin yerini alacaktır.

Yeni Laufenn Plus serisi, lastik sırtında kullanılan optimize edilmiş yeni kauçuk karışımı sayesinde, hem ıslak hem de kuru zeminlerde daha yüksek performans ve daha dengeli bir yol deneyimi sunmaktadır. 2020’nin bahar aylarından itibaren tüketicilere sunulacak olan Laufenn’in yeni yaz lastiği serisi, hem performansa hem de güvenliğe önem veren tüketicilerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Otomobil ve SUV’lere yönelik Laufenn lastikleri özellikle güvenli sürüş ve kaliteye önem veren bir hedef kitleye hitap etmekte ve yaygın kullanılan tüm ebatları kapsamaktadır.

Performans segmentine yönelik yeni Laufenn S FIT EQ+, gelişmiş Hydro-Flow blok deseninin yanı sıra, düz bir hat çizen dört ana kanalı ve ıslak zeminde yol tutuşu ve su tahliyesini artıran diş bloklarıyla dikkat çekmektedir. Geliştirilmiş ikinci nesil silika bazlı bileşenin kullanımı sayesinde ise özellikle ıslak zeminlerde frenleme mesafesi ciddi ölçüde azaltılmıştır. S FIT EQ+ aynı zamanda blok sağlamlığınıi artıran, güçlendirilmiş desen şeritleri sayesinde yüksek hızlarda bile optimize edilmiş bir performans düzeyi ve denge sağlamaktadır.

Turing segmenti için özel olarak tasarlanan yeni Laufenn G FIT EQ+ ise, tıpkı yerini aldığı ürün gibi farklı zemin koşullarında yumuşak ve konforlu bir sürüş sağlayan dört bloktan oluşan bir sırt desenine sahiptir. Sırttaki kanalların değişen derinliği, suyun hızlı bir biçimde tahliye edilmesini sağlarken, lastiğin iç tarafındaki bloklarda kullanılan kılcal kanallar ıslak zeminde yol tutuşu artırmaktadır. Laufenn G FIT EQ+ aynı zamanda ıslak zeminlerde daha güçlü tutuş sağlamak için, yeni bir kauçuk karışımına sahiptir. Lastiğin sırt kısmında kullanılan özel kauçuk kuşak, lastiğin yuvarlanma direncini azaltmaya ve yakıt ekonomisini artırmaya yardımcı olmaktadır. Optimize edilmiş lastik kontürü ise yükün lastik sırtına eşit biçimde yayılmasını sağlayarak, düzensiz aşınmanın önüne geçmektedir. Sırttaki konumlarına bağlı olarak farklı sertlik düzeylerine sahip diş blokları, titreşimi ve gürültü seviyesini asgariye çekmekte ve her açıdan konforlu bir sürüş sağlamaktadır.

Yorum Yap

E-Posta adresi gereklidir ancak yayınlanmayacaktır.
Küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
CAPTCHA Image Resmi Yenile

Çok Yorum Alanlar

Yaz Lastikleri

Kış Lastikleri

Dört Mevsim Lastikler

Videolar

aksesuarium.com

Testler

Haberler

Türkçe lastik yorumları, test ve haberlerini bulabileceğiniz özgün internet sitesi.

Mobil Uygulamamızı İndirin
google play

© 2018-2021 Copyright lastikyorum.com