lastikyorum.com logo

Auto Express 2021 Dört Mevsim Lastik Testini Hankook Kinergy 4S 2 kazandı

Auto Express 2021 Dört Mevsim Lastik Testini Hankook Kinergy 4S 2  kazandı

Birleşik Krallık merkezli otomobil dergisi Auto Express tarafından yapılan 2021 yılı dört mevsim lastik testini Hankook Kinergy 4S2 kazandı. Kinergy 4S 2 kayma testlerinde %100 başarı göstermesi testin galibi olmasında önemli rol oynadı.

Auto Express tarafından yapılan lastik testleri bağımsız bir referans kabul edilerek 1998 yılından beri tüketicilere lastiklerin performansı, yakıt ekonomisi ve güvenliği açısından kıstas kabul edilecek bilgiler vermektedir.

Hankook Kinergy 4S 2 modeli ile katıldığı Auto Express Magazine 2021 yılı dört mevsim lastik testini kazanarak 2021 yılında ilk zaferini kazandı. Popüler olarak kullanılan 205/55 R16 ölçüsündeki dört mevsim lastikleri için 10 Kasım 2021 tarihinde yayınlanan özel sürümünde bulunan test sonuçlarına göre Hankook Kinergy 4S 2 modeli diğer 8 marka ile yarıştı. Almanya ve Finlandiya’da bulunan test alanlarında tüm lastikler test edildi. Lastikler ıslak, karlı ve kuru zeminlerde yol tutuş, gürültü, yuvarlanma direnci ve fiyat açısından değerlendirildi. Testin sonunda Hankook Kinergy 4S 2 testin galibi ilan edildi.

Lastik testinin sponsoru olan blackcircles.com’un verdiği bilgiye göre bu lastiği sipariş eden müşteriler tarafından oluımlu geri dönüşler alındı. Müşteriler lastiğin konforunu, karlı zeminlerdeki performansını ve yakıt ekonomisini beğendiklerini ifade ettiler. Ayrıca müşterilerden gelen yorumlara göre bu lastik için 5 üzerinden ortalama 4,5 gibi bir puan verildi.

Testin galibinin Hankook Kinergy 4S 2 olmasından sonra Auto Express tarafından de şu ifadelere yer verildi: “Hankook en güçlü performasını kayma testlerinde göstermesine rağmen diğer testlerde de performansından çok az ödün verdi ve iyi bir performans gösterdi. Kayma testinde çok iyi bir performans gösteren Hankook Kinergy 4S 2 pist testlerinde yol tutuşu açısından güven veren bir lastik oldu. Hankook lastiğiyle viraja daha iyi girildi, diğer markalar virajı daha geniş dönmek zorunda kaldı. Kinergy 4S 2 Tam bir şampiyon!” (Auto Express 09/11/21)

Yorum Yap

E-Posta adresi gereklidir ancak yayınlanmayacaktır.
Küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
CAPTCHA Image Resmi Yenile

Yorumlar

RichardhAw29 Temmuz 2022

I’m not sure where you’re getting your info, but good topic. I needs to spend some time learning much more or understanding more. Thanks for wonderful info I was looking for this information for my mission.

Çok Yorum Alanlar

Yaz Lastikleri

Kış Lastikleri

Dört Mevsim Lastikler

Videolar

aksesuarium.com

Testler

Haberler

Türkçe lastik yorumları, test ve haberlerini bulabileceğiniz özgün internet sitesi.

Mobil Uygulamamızı İndirin
google play

© 2018-2021 Copyright lastikyorum.com