lastikyorum.com logo

Dunlop SP Sport LM705w

Yol Tutuş(Kuru) %80

Yol Tutuş(Islak) %70

Sessizlik %75

Aşınma Dayanımı %25

Sağlamlık %25

Tekrar Alırım %55
Yukarıdaki veriler kullanıcılar tarafından verilen puanların ortalamasını göstermektedir.
Facebook'ta
Dunlop SP Sport LM705w için siz de yorum yapın

Marka Dunlop
Model SP Sport LM705w
Mevsim Yaz lastiği
Tür Otomobil

user profile image
Fatih hakan
28 Temmuz 2023
  %30
205/55/R16 ölçüsündeki lastik ile 500 km katedildi

2023 temmuz başında 205/55/16 Dunlop 705 seri 1 takım lastik aldım 10 gün sonra tel kopardı garanti diye bişey söz konusu değil lastik 10 günde yanak kısımlarından çatlamalar başladı bu marka lastik alıpta paranıza yazık etmeyin 6000 tl buhar oldu sağlam değil dayanıklı değil aşırı yumuşak

yorum fotoğraf 1

Beğendim 0

user profile image
Azad
1 Haziran 2022
  %80
195/65/R15 ölçüsündeki lastik ile 2.000 km katedildi

Daha önce hankook lastik kullanıyordum etiket değerlerine bakarak Dunlop tercih ettim hankook lastikten yumuşak ve sessiz geldi ..bu fiyata alınabilecek en iyi lastik ..daha 2 bin km oldu şimdilik güzel izlenim veriyor ilerliyen tarihte olumlu veya olumsuz yorumlarımı daha iyi belirteceğim ..

Beğendim 5

user profile image
İsmail
19 Eylül 2022
Azad adlı kullanıcıya cevap.

Lastiklerden memnun musunuz? Yabancı sitelerde ıslak yolda çok kaydığına dair şikayetler var. Siz böyle bir problem yaşadınız mı?

user profile image
eren
30 Kasım 2022
İsmail adlı kullanıcıya cevap.

arkadaşım ben cevap vereyim dilersen; lastikler ilk satın aldığım yıl çok iyiydi mükemmel yol tutuşu vardı ıslak zeminde kuru zeminden daha iyi yol tutmakta idi. güzel bir seçim yaptığımı düşünüyordum. bir yıl geçti arabayı çok uzun mesafelerde sıklıkla kulanmam buna rağmen şu an o kadar kötü ki anlatamam en ufak gaza yüklendiğimde lastikler sarmaya başlıyor kuru yolda yola tutunmuyor ıslak zeminde biraz tutuyor fren olayı zaten iptal araç durmuyor abs devreye giriyor. ne gaza basmaya ne defrene yüklenmeye korkar oldum ... kısacası hiç memnun değilim bir lastik 1 yılda bu hale gelmez. halen yepyeni durmasına rağmen diş derinliği neredeyse aynı ilk aldığım gibi aracı 5 bin km ya kullanmışımdır ya kullanmamışımdır.

user profile image
İsmail
1 Aralık 2022
eren adlı kullanıcıya cevap.

Çok teşekkür ederim, tecrübelerinizi paylaştığınız için. İşim icabı iki arabamız var ve işimiz gereği çok uzun mesafeler yapıyoruz. Bir çok farklı marka yazlık lastik kullandığım. En çok da Michelin ve Goodyear kullandım. Onlardan çok memnunum. Dunlop Sp sport FM 800 tecrübem de oldu. Genel olarak memnun kalmıştım. FM800’ün yerine bunu üretmişler. Yerli olması da cazip gelmişti. Etiket değerleri ıslakta frenleme A, yakıt tasarrufu C, gürültü seviyesi 69 olarak geçiyor. Fakat yabancı form ve sitelerde çok fazla kızaklama ve yağmurlu havalarda kayma şikayeti okudum ve çok şaşırdım. Demek ki çok hızlı sertleşme olup özelliğini kaybediyor… Sağlıcakla kalın

Son yorumlar

Benzer Lastikler

nokian-wetproof fotoğraf
%62

Yorumları oku

petlas-velox-sport-pt741 fotoğraf
%59

Yorumları oku

lassa-phenoma fotoğraf
%44

Yorumları oku

Çok Yorum Alanlar

Yaz Lastikleri

Kış Lastikleri

Dört Mevsim Lastikler

Videolar

aksesuarium.com

Testler

Haberler

Türkçe lastik yorumları, test ve haberlerini bulabileceğiniz özgün internet sitesi.

Mobil Uygulamamızı İndirin
google play

© 2018-2021 Copyright lastikyorum.com