lastikyorum.com logo

Hankook 2019 yılında kamyon ve otobüs alanında çok sayıda fuar ve etkinlikte yer alacak

Hankook 2019 yılında kamyon ve otobüs alanında çok sayıda fuar ve etkinlikte yer alacak

Lastik üreticisi Hankook 2019’da da yine kamyon ve otobüs alanında çok sayıda fuar ve etkinlikte yer alacak. Kamyon ve otobüs lastiği portföyünü Nürburgring’deki Truck Grand Prix, Birmingham’daki Commercial Vehicle Show, Bologna’daki Autopromotec’te ve Münih’teki Transport Logistic’te tanıtacak. Lastik üreticisi Avrupa’da on beşten fazla farklı kamyon ve otobüs fuarına katılmayı planlıyor.

Neu-Isenburg, Almanya, 06 Mart 2019 – Premium lastik üreticisi Hankook bu yıl da otobüs ve kamyon lastikleri segmentinde sektörün her türlü zor koşulları için ideal lastik çözümleri sunmaya d evam ediyor. Treyler ve kamyon lastikleri geçtiğimiz şubat ayında Avusturya’nın Salzburg kentindeki AutoZum ve Verona’daki İtalyan fuarı Transpotec’te fuar ziyaretçileriyle buluştu. Hankook’un katılacağı bir sonraki etkinlik ise 30 Nisan ila 2 Mayıs arasında gerçekleşecek olan Commercial Vehicle Show. Ziyaretçiler, Birmingham, İngiltere’deki National Exhibition Centre’da salon 5’te 5B50 numaralı fuar standında Hankook’u ziyaret edebilirler. İngiltere durağından sonra ise Hankook, 22-26 Mayıs tarihleri arasında Bologna, İtalya’daki Autopromotec’te Salon 20, stant A70’te ürünlerini sergileyecek. Bu fuarların ardından ise Hankook, 19-21 Temmuz arasında beşinci kez Nürburgring’deki ADAC Truck Grand Prix’de büyük bir katılımla yer alacak. Etkinliklerde Hankook’un yol içi ve yol dışı lastikleri serisi Smartwork’ün yanı sıra, elektrikli şehir otobüslerinde de kullanılan ilk otobüs lastiği çözümü Smart City AU04+, 315/60R22.5 ebatı ile sergilenecek.

Hankook Avrupa Kamyon ve Otobüs Lastikleri Strateji Direktörü Guy Heywood etkinliklerle ilgili olarak “Otobüs ve kamyon segmenti için olan portföyümüzü geçtiğimiz yıldan beri daha da geliştirdik. Hankook ekibi olarak olarak müşterilerimize ve fuar ziyaretçilerine bu yıl da en yeni geliştirmeleri gösterebilecek olmaktan dolayı mutluyuz. 2019 yılında Avrupa çapındaki çok sayıdaki etkinlikte filo müşterilerimiz ve partnerlerimizlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz”, diyor.

Hankook yukarıdaki etkinliklere ek olarak Mayıs ayında Budapeşte’de düzenlenen Macar Bus Expo, 04-07 Haziran arasında Münih Transport Logistic ve 19-23 Kasım arasında Lyon’da düzenlenecek olan Solutrans fuarında da ziyaretçilerle buluşacak.

Öngörülen fuar takvimi:

Commercial Vehicle Show Birmingham, BK – 30 Nisan – 2 Mayıs 2019

Bus Expo Budapeşte, Macaristan – 8 Mayıs 2019

Autopromotec Bologna, İtalya – 22 – 26 Mayıs 2019

Transport Logistic Münih, Almanya – 4 – 7 Haziran 2019

Truck Grand Prix Nürburgring, Almanya – 19 – 21 Temmuz 2019

Solutrans Lyon, Fransa – 19 – 23 Kasım 2019

Yorum Yap

E-Posta adresi gereklidir ancak yayınlanmayacaktır.
Küfür ve hakaret içeren yorumlar yayınlanmayacaktır.
CAPTCHA Image Resmi Yenile

Çok Yorum Alanlar

Yaz Lastikleri

Kış Lastikleri

Dört Mevsim Lastikler

Videolar

aksesuarium.com

Testler

Haberler

Türkçe lastik yorumları, test ve haberlerini bulabileceğiniz özgün internet sitesi.

Mobil Uygulamamızı İndirin
google play

© 2018-2021 Copyright lastikyorum.com